Obchodné podmienky

» Objednávka tovaru: Objednávku tovaru prijímame e-mailom, faxom, poštou, telefónom alebo osobne. Dodacie lehoty sa pohybujú v závislosti od typu tovaru a množstva. U najpredávanejších typoch je aj pri väčších objednávkach spravidla možnosť odberu ihneď. Inak v dojednaných lehotách.

» Platobné podmienky: Platba v hotovosti alebo predom oproti pro-forma faktúre na náš bankový účet. U stálych zákazníkov, ktorí majú s nami uzavretú dohodu, existuje možnosť odberu tovaru na faktúru s dohodnutou dobou splatnosti. V prípade, že zákazník nemá uhradené predchádzajúce faktúry, ďalší tovar mu bude vydaný až po zaplatení predchádzajúcich faktúr.

Cena tovaru: Ceny platia pre odber DANDY sklad. Tovar je až do jeho úplného zaplatenia majetkom firmy DANDY. Ceny sú stanovené cenníkom.. Vydaním aktuálneho cenníka strácajú platnosť doterajšie cenníky.

» Balenie tovaru:
· typ hračky: PSÍK, LEV
· typ balenia: papierová krabica s plnofarebnou potlačou
· rozmery (v mm): 204x160x100
· váha (v kg): 0,18-0,19
· rozmery väčšieho kartónu (v mm 810 x 420 x 420): počet kusov v kartóne: 40

· typ hračky: Dráčik, Mravec, Včielka
· typ balenia: plastová taška bez potlače vystužená kartónovou vložkou
· rozmery (v mm): 155x 85 x125
· váha (v kg): 0,07-0,09
· rozmery väčšieho kartónu (v mm 810 x 420 x 420): počet kusov v kartóne: 75

» Doprava tovaru: Tovar je možné doručiť našimi vozidlami, prevziať osobne alebo poslať poštou na dobierku, príp. zaslať dopravnou službou alebo spešninou. V prípade zasielania tovaru je zákazník povinný mechanické poškodenie obalu ihneď reklamovať u dopravcu pri prevzatí tovaru.

Webdesign by WEBkomplex.sk